2 Mart 2013 Cumartesi

NeoBux Hakkında Herşey


NeoBux (Tıkla Kazan Sitelerin Kralı)


     NeoBux nedir : PTC (Peer to Click) Türkçesi "Tıkla Kazan" sitelerin en sağlamı NeoBux'tur (en sağlamı çünkü ödemeyi anlık yapıyor)


     Neobux nasıl işler : Reklamlara tıklayıp para kazanıyoruz. Nasıl reklamlara tıklayacağımıza yazının devamında resimli anlatım olarak değineceğiz. Özetlemek gerekirse günlük standart reklam adeti ve gün içinde extradan çıkan reklamlara tıklayıp ufak ufak paralar kazanıyoruz fakat bize asıl para kazandıran unsur kısaca REF dediğimiz kiracılarımız. İki çeşit REF var bir tanesi sizin tavsiyeniz ile siteye üye olan "DİREKT REF"ler. diğeri ise belli bir ücret karşılığı kiraladığımız "KİRALIK REF"ler.

     Öncelikle şunu unutmamanız lazım, bir süre bu işe para kazanma gözüyle değil bir oyun gözüyle bakmalısınız aksi takdirde tam para kazanma kıvamına geldiğiniz anda sıkılıp bırakabilirsiniz, çünkü sıfırdan kazanç sağlamak için sabırlı olmanız gerekiyor. Tabi isterseniz siteye yatırım yapıp hemen kazanmaya başlayabilirsiniz, seçim sizin.

     Nasıl üye olunur : Öncelikle NeoBux'a üye olmak için tıklayın. 1. NeoBux sitesinin sağ üst kısmında "REGISTER" yazısına tıkladık ve kayıt formumuz açıldı. Sırayla formu dolduralım.
 2. Username : Hem siteye girişte kullanacağınız hem de sitenin forumunda görünecek bir lakap yazmalısınız. Yani kullanıcı adı.
 3. Password : Password ve Password Confirmation kısmına şifremizi yazıyoruz. (iki kutucuğa da aynı şifreyi yazın) (Güvenliğiniz için kolay tahmin edilebilir bir şifre yazmayın ileriki zamanlarda gerçekten iyi para kazandığınız bir sistem olacak NeoBux)
 4. Email : Bu alana kullandığınız mail adresinizi yazın.
 5. Payza / Paypal E-Mail : Kazandığınız paraları çekebilmek için bir Payza veya Paypal hesabı gerekiyor eğer henüz Paypal hesabınız yoksa buraya en sık kullandığınız mail adresinizi yazın. Paypal'da hesap açarken de aynı mail adresinizi kullanın tabiki. Paypal nedir nasıl hesap açılır ona ileriki yazılarımızda değineceğiz.
 6. Birth Year : Doğum yılınızı yazın.
 7. Verification Code : Buranın sağındaki kutucukta yazan karakterleri yazmalısınız.
 8. Son olarak yanında I declare .... olarak devam eden alttaki kutucuğu işaretleyin ve "continue" butonuna tıklıyoruz.
 1. Üyeliğinizi aktifleştirmek için E-Mail adresinize bir mail gelmesi gerekiyor o maili açın ve içindeki aktivasyon kodunu ilgili kutucuğa yapıştırın doğrulama kodunu da girdikten sonra "FINISH REGISTRATION" diyerek üyeliğimizi tamamlıyoruz.

     NeoBux'a Giriş : NeoBux'a üye olduk, şimdi sıra geldi giriş yapıp reklamlarımıza tıklamaya başlamaya.

 1.  Üyeliğimizi tamamladık sağ üst kısımdan "LOGIN" e tıklayarak giriş ekranına geldik.
 2. "Username" kısmına kullanıcı adımızı yazıyoruz.
 3. "Password" kısmına şifremizi yazıyoruz.
 4. Burası önemli ! "Seondary Password" kısmını boş bırakmalısınız çünkü üye olurken extra güvenlik için ikinci bir şifre belirlemedik. Eğer boş bırakmazsanız giriş yapamazsınız.
     Giriş yaptıysak üst kısımdan "View Advertisements"e tıklayıp reklam ekranımıza geliyoruz.
 1. Alttaki turuncu renkli reklamlar bizim her gün aksatmadan tıklamamız gereken standart reklamlarımız. Bu reklamlar fazla para kazandırmamasına rağmen önemi büyük, buna yazımızın devamında değineceğiz. Fakat unutmayın aksatmadan tıklamamız gerekenler bu turuncu reklamlar.
 2. Turuncu reklam dışındaki reklamlar extradan bize sunuluyor, gelir olarak pek katkısı olmasada bu extra reklamlara da tıklamanızda fayda var. Ayrıca arasıra görünen ve kaybolan daha fazla kazanç veren mavi ve yeşil renkli reklamlarda var ama onlar nadir ortaya çıkıyor.
 3. Bir reklama tıkladığımızda üstünde kırmızı bir nokta çıkıyor o noktaya da tıklarsanız reklam ekranı açılıyor. (Bunu neden yapmışlar diye merak ediyorsanız güvenlik için ve hileli tıklamaları önlemek için yapmışlar o yüzden noktanın üzerine tıklamanız gerekiyor)

     Reklamımıza tıkladık yeni açılan pencerenin altında sarı bir şerit dolmaya başlıyor o şeritin dolmasını bekleyin. Dolduktan sonra NeoBux reklamı izlediğinizi onaylıyor ve sayfanın üstünde "Close" butonu beliriyor. O butona tıkladığınızda sayfa kapanıyor. :) ilk paramızı kazandık. Diğer reklamlara da aynısını uyguluyoruz.

     Sakın 0,001 kuruş ile para mı kazanılırmış demeyin, yazının başında da dediğim gibi bize asıl parayı "REF"ler kazandırıyor, ayrıca "ADPrize" denilen ve her tıklama sonunda bize 3 katılım hakkı verilen piyango özelliği de mevcut. O yüzden hiçbir reklamı atlamamanızı tavsiye ederim.

     NeoBux'a kayıt olmayı ve kabaca nasıl para kazanacağımızı öğrendik. Şimdi geldi işin inceliklerine ve kazancımızı arttırmaya...

NeoBux Hakkındaki Tüm Makalelerimiz :


NeoBux Hakkında Herşey

NeoBux - Detaylar - İstatistikler 

NeoBux - Üyelik Çeşitleri ve Avantajları

NeoBux - AdPrize Nedir ?

NeoBux - Offers (Teklifler) Nedir ?