İletişim

İsim

E-Posta *

Mesaj *

8 yorum:

 1. size birşey danışmak istiyorum, familyclix sitesine üye oldum, reklam parasını bu site sadece payza ile yaptığını gördüm.bazı sitelerde paypal ile de yaptığı yazıyor ama seçeneklerde paypal çıkmıyor.türkiyeye ödeme yaptığına dair belgelerinde ise perfect money we accept gibi simge görünüyor.bu siteden nasıl ödeme alınabilir?bilgi verirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende baktım şimdi PayPal kalkmış. PayPal PTC siteleriyle tek tek ilişiğini kesiyor sanırım. Alternatif olarak Payza var ama Payza'dan banka hesabına para transferi külfetli. Epey biriktirip çekmek lazım çünkü komisyonu çok yüksek.

   Sil
 2. payza hakkında detay verebilirmisiniz?birde bazı Türkler perfect money we accept aracılığı ile almış bu nedir?nasıl kullanılır?yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

  YanıtlaSil
 3. Mesut bey ben ramazan traffic monson diğer reklam şirketleri gibi ben mapstayım kariyer seviyeleri varmı varsa nelerdir sizden detaylı bilgi alabilirmiyim mailim rambo1905canavar2010@hotmail.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sorunuzu tam olarak anlayamadım ama TMS'de NeoBux'ta olduğu gibi Golden, Ultimate vs.. gibi üyelik türleri var mı diye soruyorsanız öyle bir uygulaması yok. Zaten çalışma prensibi tamamen farklı diğer PTC siteleriyle.

   Sil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Toloka benzeri Crowdflower tasks ları var ama o ingilizce. Ve level atlamak gerekiyor görev gelmesi için.

   Sil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!