7 Kasım 2013 Perşembe

Bize Destek Olun


     Değerli ziyaretçimiz. Bir blog sitesinin içeriği ne kadar zengin olursa o kadar ziyaretçi çeker, aynı şekilde bir bloğun ziyaretçisi ne kadar çoksa, blog yazarı bloğuna o kadar önem gösterir ve güncel tutar. O yüzden sizden ufak bir kaç ricada bulunacağım.

     İlk olarak en önemli husus şudur ki bize destek olmak adına lütfen üye olacağınız sitelere bloğumuz üzerindeki linklerden üye olunuz. Üst menüdeki Tüm PTC Sitelerim linkinden ödeme aldığımız tüm sitelerin linklerini bulabilirsiniz. Unutmayın ki bir siteye üye olurken bilgisayarınıza kayıt olan çerez dosyalarından ötürü, direkt olarak adres satırına sitenin adını yazarak giriş yapsanız bile illaki birilerinin refi olursunuz. Belki bir Amerika'lı, belki Çin'li birinin alt refi olmuş olursunuz. O yüzden Türkçe içerik barındıran, yararlandığınız bloğumuza ufak da olsa katkı sağlamak isterseniz sitelere bizim linklerimiz üzerinden üye olma hassasiyetinizi göstermenizi rica ediyoruz.


     Bloğumuzda beğendiğiniz, yararlandığınız makaleleri, içeriğin altında bulunan sosyal paylaşım tuşlarını kullanarak paylaşmanızı rica ediyorum. Bloğumuz, ziyaretçi sayısı arttıkça daha kaliteli ve zengin içeriğe sahip olacaktır.


     Facebook kullanıyorsanız Facebook sayfamızı beğenerek yeni eklenen makalelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamızda yaptığımız paylaşımları beğenip, paylaşmanız da bizim için çok önemli. Sayfamızın linkini ara sıra duvarınızda paylaşmanız da fayda getirecektir.


     Aynı şekilde Facebook'ta olduğu gibi Google+ (Plus) platformunda da bizi takip ederek ve makalelerimizi +1'leyerek bize destek olabilirsiniz.


     Yararlandığınız ya da göz gezdirdiğiniz makalelerimizin altına makale ile ilgili görüş, öneri, eleştiri kısacası faydalı yorumlar bırakarak bloğumuzun interaktif bir blog haline gelmesine katkıda bulunabilirsiniz. (reklam, spam içerikli yorumlar tarafımdan silinecektir)

     Destek için diğer bazı yöntemler ise ;

     Sizinde web siteniz ya da bloğunuz varsa bilgikapisi bloğumuzu link vererek makalelerimize yönlendirebilirsiniz.

     Üye olduğunuz forumlarda makalelerimizi alıntı yapabilir ve altına kaynak olarak makalenin linkini paylaşabilirsiniz.

     Bloğumuzdaki bilgiler işinize yaradıysa, bloğun daha profesyonel bir yapıya geçmesine katkıda bulunmak adına, isterseniz aşağıdaki butonu kullanarak PayPal aracılığıyla gönlünüzden geçen ufak bir miktarı bağışta bulunabilirsiniz.


Desteğiniz için teşekkürler...