8 Ekim 2012 Pazartesi

Banner ile Direkt Ref Toplamak


     Üye olmadıysanız öncelikle NeoBux'a üye olmak için tıklayın.

NeoBux nedir nasıl üye olunur. ?

     NeoBux'ta garanti kazanç elde etmenin yöntemi 20-30 tane direkt ref sahibi olup Golden üyelik satın almaktan geçiyor. Peki nedir bu direkt ref dediğimiz. ?

     Direkt ref sizin referansınız ile siteye üye olan üyelerdir. Diğer kiralık reflerden avantajı nedir derseniz kiralık reflere ödediğiniz kira ücretini ödemezsiniz. Reklam tıkladıklarında kazanırsınız tıklamadıklarında bir kaybınız olmaz.

     Direkt refleriniz eğer Golden üyelik satın alırsa sizde komisyon kazanırsınız.

     Direkt refleriniz Mini Jobs ve NeoCoin görevleri yaptıkça komisyon kazanırsınız.


     Peki nasıl direkt ref sahibi olacağız derseniz, hesap yönetimi sayfanızda (en üstteki nickinize tıkladığınızda çıkan sayfa) sol tarafta "Banner" sekmesi göreceksiniz. Bu banner alanında size birçok link çeşidi gösteriyor. Bu linklerden dilediğinizi kullanarak direkt ref sahibi olabilirsiniz. Gelin bu linkleri tek tek inceleyelim.

  • Link : Linki MSN veya benzeri bir sohbet ekranından arkadaşınıza gönderebilir ve bu link üzerinden üye olmasını isteyebilirsiniz. Arkadaşınız sizin gönderdiğiniz link ile üye olduğunda tıkladığı reklamlardan para kazanmaya başlıyorsunuz.

  • HTML : Bu linki eğer bir web siteniz varsa web sitenizde yayınlamak için kullanabilirsiniz.

  • Forums URL : Bu linkler forum sitelerinde paylaşmak için hazırlanmış link kodlarıdır.

  •      Banners : Üstteki resimde sarı renk bir alan var o alanın sağında "Additional Info" yazan yerin altında bir açılan kutucuk var. Oradan "Show Site Statistic's and what I've earned"i seçerseniz oluşturacağınız dinamik bannerin üzerinde devamlı olarak ne kadar kazandığınız anlık olarak yazacaktır. Örneğin aşağıdaki bannerde yazan rakam benim kazancımı gösteriyor. Siteye yarın girip bu sayfaya bakmış olsanız bannerin üzerinde yazan rakamın değişmiş olduğunu göreceksiniz. Çok güzel bir uygulama.


     Direkt ref sahibi olduğunuzda istatistiklerini görebilmeniz için aşağıdaki resimde kırmızı çerçeve ile işaretlediğim bir simge ortaya çıkacak. Mavi şapkalı işçi şeklindeki bu simgeden direkt reflerizin performanslarını takip edebilirsiniz.


     Lakin her reklamdan pay alamazsınız, hangi reklamlardan ne kadar kazanacağınız alttaki kırmızı çerçeve ile gösterdiğim alanda görünüyor.


     Extended Exposure ve Standart Exposure : Bunlar ara sıra çıkan 0.005, 0.010 ve 0.015 değerinde görünen özel reklamlar. Eğer direkt refiniz bu reklamları tıklamayı başarırsa sizde komisyon alıyorsunuz.

     Fixed Advertisements : sağında turuncu kutucuk bulunan Fixed Advertisements yazılı reklamlardan kast ettiği ise şu hergün zorunlu tıklamak zorunda olduğumuz 4 adet turuncu reklamlar. Onlardan da komisyon alıyoruz, yalnız standart üye iseniz kazandırdığı miktar oldukça az, en az Golden üye olmalısınız.

     NeoCoin Offers ve Mini Jobs offers : Bunlar ise direkt reflerinizin yaptığı görevlerden ne kadar komisyon alacağınızın miktarları.

     Tavsiye edilen yöntem 20 tane sağlam direkt ref sahibi olduysanız 90$ verip Golden üyelik satın almanızdır. Gözünüz korkmasın 90$ ücreti en geç 3 ay sonra çıkarırsınız, geriye kalan 9 ay ise size kâr olarak döner.

     Dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. "Sakın ola ki NeoBux'a üyelik tarihiniz üzerinden 1 ay geçmeden direkt ref toplamaya başlamayın." Çünkü 1 ay geçmeden ref sahibi olursanız direkt reflerinizden kazanç elde edemiyorsunuz.

     Ayrıca hatırlatmakta fayda var aynı modemden bağlanan bilgisayarlar üzerinden üyelik açmayınız. Örneğin diğer odada kardeşinizin bilgisayarı var ve siz kardeşinizi kendinize direkt ref yapmak isterseniz ikinizin de üyeliği bloke olur. Multi üyelik ihlali yapmış olursunuz. O yüzden sizinle aynı interneti ve aynı bilgisayarı kullanmayan kişileri direkt ref yapmalısınız.

NeoBux Hakkındaki Tüm Makalelerimiz :

NeoBux Hakkında Herşey

NeoBux - Detaylar - İstatistikler 

NeoBux - Üyelik Çeşitleri ve Avantajları

NeoBux - AdPrize Nedir ?

NeoBux - Offers (Teklifler) Nedir ?