13 Ekim 2013 Pazar

NaidBux [PTC]


NaidBux sitesi maalesef SCAM olmuştur ve makalede yazanlar artık geçersizdir...

     Son birkaç gündür PTC sitelerinde bolca reklamı dönen yeni bir PTC sitesi, naidbux'u kısaca tanıtmak istiyorum. Her ne kadar iddialı bir giriş yapmış olsada henüz uzun ömürlü olup olmayacağı konusunda emin değilim o yüzden şimdilik bir ön inceleme yazısı yapmış olalım. Ödeme kanıtı aldığımda konuya ekleyeceğim.

naidbux'a üye olmak için TIKLAYIN !     naidbux yeni olmasına rağmen oldukça fazla PTC reklamı almış durumda. Sadece PTC'lerden günde 20 cent'e yakın gelir elde edebiliyorsunuz (bu makaleyi yazdığım günlerde). İleride reklamları artar mı yoksa azalır mı bunu zaman gösterecek. Sitede PTC'nin dışında ayrıca PTSU ve Grid kazanç yöntemleri de mevcut.

     Ödeme alt limiti $2. PayPal ve Payza kanalları ile ödeme talep edebiliyorsunuz. Upgrade tablosunu ise aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Standart üyeler için ref kazancı %40. Bu oldukça iyi bir oran. Ödeme limitine ulaşıp ödeme aldığımda sizinle paylaşmış olacağım. Şu anda bol miktarda reklam içerdiği için yaklaşık 10 gün içinde ödeme limitine ulaşmak mümkün görünüyor. naidbux hakkındaki olumlu olumsuz gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Görüşmek üzere...