22 Şubat 2014 Cumartesi

Güncel Gelişmeler [01 Ocak - 22 Şubat 2014]


     Elimde olmayan nedenlerden dolayı blog içeriğini birkaç haftadır güncelleyemedim. Yeni gelişmeleri sizlere iletmeye devam edeceğim. Kötü haber olarak arasında incelemesini yaptığım sitelerinde bulunduğu GladBux, TheBux (Nadiren ödeme alınabiliyor), GMGBux, NaidBux, LinxBux, Payhub, Optibux, Donclix, Silksbux, Owlclix, LCNClix gibi birçok site maalesef scam listesine düştüler. Diğer gelişmeleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Yeni Açılan SitelerScam Listesine Düşen Siteler

GMGBux.Com
TheBux.Com
NaidBux.Com
LinxBux.Com
LCNClix.Com
PayHub.Us
OwlClix.Com
SilksBux.Com
DonClix.Com


Sitelerden Gelişmeler
  • PTC Solution ödemelerde aylık sisteme geçti. Ay sonunda ödeme yapıyorlar eğer 30 içinde ödemeniz gelmediyse admine ticket açıp bildirin ödemeyi yapıyor. Şimdilik endişe edecek bir durum yok fakat yinede can sıkıcı bir durum pek tabi.
  • Ojooo mevcut diller arasına Türkçe'yi de ekledi. Her ne kadar Google Translate ile çevirilmiş bir Türkçe olarak dursa da diğer PTC sitelerine örnek olması açısından olumlu bir adım.
  • TheBux mevcut problemlerini uzun zaman geçmesine rağmen çözemedi, scam damgası yemekten kurtulamadı. Fakat yinede 2$ limitli ödeme günlerinde şansınız varsa para çekmeyi başarabiliyorsunuz.
  • ClixSense reklam çeşitleri arasına Sticky Ads adı verilen sabit reklam opsiyonunu ekledi. Yani artık gün içinde limiti bitince kaybolmayan sabit reklamlara tıklayabilmiş olacağız. Fakat bu sticky reklamlardan şu an ref geliri elde edilmiyor. Fiyatları uygun tutmak için böyle bir yola başvurmuş olabilirler.
  • NeoBux reklam izleme sırasındaki sayaç animasyonunu değiştirdi. Artık reklam izlerken NeoBux'un "o" harfinin sarıya dönüşmesini bekliyoruz. (alttaki resimdeki gibi)


Son Ödeme Kanıtlarım


NeoBux 13,34 $

ProBux 23,20 $
SuperKozmetik 9,80 €