8 Ağustos 2014 Cuma

GrandBux [PTC]

GrandBux

     Epey uzun bir aradan sonra PTC tanıtımı yapmaya karar verdim. Sitenin ismi GrandBux.Net. (Buradan Üye Olabilirsiniz) Tanıtımını yapmamda etkili olan taraf sitenin minumum ödeme limiti olmaması. Eğer toplamda 35 adet reklam tıkladıysanız hemen ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. Yalnız şöyle bir durum var 50 cent civarı fee kesintisi yapıyor yani 1$ altındaki meblağlarda ödeme talep etmenin bir mantığı yok. (GÜNCEL BİLGİ: Site ödeme limitini 5$'a yükseltti. Üstelik ilk ödeme talebi 5$, ikinci 10$, üçüncü 25$, dördüncü 50$ şeklinde. Yani standart üyelere artık bu siteyi tavsiye etmiyorum. İlk ödemeyi aldıktan sonra bırakın tıklamayı)

GrandBux [Tanıtım]

     Kazanç çeşitleri şu şekilde;
  • PTC
  • PTSU
  • Grid
  • Ref ve Point yarışmaları

     Sitenin RR'leri gerçek kullanıcı olduğu için RR kiralamak baya bir şans işi. Ödeme istemcisi olarak sadece PayPal'ı kullanıyor. Sanırım ödemeleri otomatik yapıyor (henüz ödeme talep etmedim.)

     Günlük reklam adetlerine gelirsek, 4x $0.01 fix reklamı var. Geri kalanı ise $0.001 ve $0.0005 değerindeki sayısı değişen reklamlar. Bu arada fokus olayı yani reklam izleme zorunluğu var.

     Upgrade seçenekleri diğer PTC sitelerinden biraz farklı. Yıllık değil aylık paketler halinde sunmuşlar. Bazı paketlere upgrade yapanlara ücretsiz RR hediye ediyor. Upgrade tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.