11 Nisan 2013 Perşembe

Tüm CrowdFlower Siteleri


     Bazı tıkla kazan (PTC) veya üye ol kazan (PTSU, GPT) sitelerinde "Tasks" adı altında bir menüye rastlamışsınızdır. Hatta bunun NeoBux'taki ismi de "Mini Jobs". Bu kazanç yöntemi, eğer sıkılmadan yaparsanız size reklam tıklamaktan çok daha fazla kazanç getirebilir. CrowdFlower adlı şirketin yayınladığı ufak işleri yaparak 1-2 saat içinde 4-5$ kazanabilirsiniz. Bu makalemizde Tasks görevleri sunan tüm siteleri bir araya toplamaya çalışacağım. Makale'nin sonunda ise daha detaylı bilgiler bulabileceksiniz.paid surveys
Gift Hunter Club

     Benim bildiğim tüm CrowdFlower Tasks siteleri bunlar, eğer gözden kaçırdıklarımız varsa bildiğiniz siteleri bize iletin ekleyelim. Görevlerin fiyatı siteden siteye değişiyor. Genelde en yüksek değeri NeoBux veriyor ayrıca NeoBux yaptığınız her 1$'lık görev için 12% yani 12 cent bonus veriyor.

CrowdFlower Tasks Nedir Nasıl Yapılır ?


     Öncelikle hiç İngilizce bilmiyorsanız bile tasksları yapamam diye endişe etmeyin, bazı görevler var ki İngilizce bilmeseniz dahi kolayca kavrayabileceğiniz şekilde veriliyor. Ama bazı görevlerde ileri ingilizce gerektirebiliyor. Hatta Almanca veya Çince görevler bile verildiği oluyor, Google Chrome veya Mozilla Firefox kullanıyorsanız Google Translate eklentisi ile bu sayfaları Türkçe'ye çevirip görevleri yapabilirsiniz. Çeviri çok başarılı olmuyor fakat görevi kavramanıza yeterli oluyor.

     Taks'ları yaparken belli bir yanlış yapma hakkınız var eğer doğruluk oranını düşürürseniz o görevi yapmaktan men ediliyorsunuz. O yüzden görevden atılsanız bile aynı göreve başka bir sitenin Tasks'ından devam ederek kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz. Size tavsiyem görevi kavrayabilmek için önce düşük ücret ödeyen sitelerde başlayın, görevi kavradığınızda NeoBux gibi yüksek ücret ödeyenlere geçin ben öyle yapıyorum şahsen. Ama bazı görevlerin sayısı az yayınlanıyor ve 10-15 dakika içinde bile tükenebiliyor. Bu anlattığım taktik 5000 - 6000 adet yayınlanan görevler için geçerli. Sayısı az olanlar için yanlış yapıp görevden atılma korkusu olmadan elinizi çabuk tutup kazanabildiğiniz kadar kazanmalısınız.

     Yakın zamanda fikir edinmeniz açısından Tasks'ların nasıl yapıldığını anlatan bir video hazırlayıp bloğumuza ekleyeceğim. Bizi takip etmeye devam edin...