8 Mart 2015 Pazar

Kazandığım NeoBux Adprize Ödülleri

NeoBux Adprize

     Merhaba değerli takipçiler. PTC işine az buçuk bulaşmış herkes en köklü ve sağlam siteler arasında başı çeken NeoBux'a üyedir. Bildiğiniz üzere NeoBux'ta tıkladığımız her reklam başına 3 adet Adprize çekiliş hakkı veriyor, ve sabırla şansınızı denerseniz ufaklı büyüklü ödüllerden birini bir süre sonra kazanabiliyorsunuz. (Adprize kazandığınızı gösteren hediye paketi ve turuncu Congratulations yazısının verdiği mutluluk tartışılmaz) :)

     2 gün önce yine rutin reklamlarımı tıkladım ve sıra biriken Adprize'larımı tıklamaya geldi. Umarsızca tıklarken Congratulations yazısını göz ucuyla gördüm. 10 NeoPoint'tir diye düşünürken para ödülü olduğunu fark ettim, 50 cent olmalı diye yine heyecan yapmadım fakat baktım ki büyük ödül 50$ kazanmışım. Yani gördüğünüz gibi tek tıkla 50$ sahibi oldum. Büyük ödüllerden daha önce 1 kez 25$ ve 2 kez 90$ değerindeki Golden üyelik kazanmışlığım var. (Fotoğrafın en altında toplam Adprize kazançlarımı inceleyebilirsiniz).

     Dolar kurunun tavan yaptığı şu günlerde 50$ açıkçası çok mutlu etti. Sizde çıkmaz demeyin Adprize haklarınızı sabırla tıklayın. (45 dakika içinde kullanmazsanız kaybolup gidiyor) İllaki bir gün büyük ödülü yakalarsınız.

     NeoBux sitesine üye değilseniz üye olmak için burayı tıklayın. Ayrıca NeoBux hakkında hazırlamış olduğumuz detaylı makalemize de buradan ulaşabilirsiniz.

Hayırlı kazançlar...
NeoBux Adprize