6 Temmuz 2013 Cumartesi

NerdBux [PTC]


NerdBux sitesi maalesef SCAM olmuştur ve makalede yazanlar artık geçersizdir...

     Uzun bir aradan sonra yeni bir PTC sitesi tanıtımı ile karşınızdayız. NerdBux adlı PTC sitesinin bize sunduklarına kısaca değineceğiz. NerdBux'a üye değilseniz üye olmak için tıklayın...
     Bundan sonra PTC sitelerine nasıl üye olunduğuna dair resimli açıklama yapmayacağız, önceki PTC tanıtımlarımızda yeterince değindik. Zaten hemen hemen hepsi aynı scripti kullandığı için üye olma aşamasıda aynı. Terimler hakkında zorlanırsanız bloğumuzun REHBER sayfasına göz atabilirsiniz. Yardım almak için yine blog üzerinden ya da facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


     NerdBux'un özelliklerine kısaca değinecek olursak ;

  • 0.001$ - 0.01$ arası tık kazancı
  • Limitsiz direkt ref edinme olanağı
  • Minumum 4$ para çekme limiti (cashout)
  • Ödeme işleminin kısa sürede yapılması
  • PayPal ve Payza ödeme kanalları

     Ayrıca standart ve Premium üyeler için Upgrade tablosuna alttaki resimden bakabilirsiniz. Premium üyelik ücreti yıllık 50$.


     NerdBux PTC ve Grid dışında henüz başka kazanç yöntemi sunmuyor. Grid oyununda sık sık 0.01$ ödül yakalayabiliyorsunuz, o yüzden boş zamanınızda denemekte fayda var. Henüz ref kiralamadığımız için kiralık ref performansları hakkında bir yorumda bulunamıyoruz, site hakkındaki gelişmeler oldukça haberdar edeceğiz. Ayrıca ilk para çekimimizi de yine bloğumuzda yayınlayacağız.

     NerdBux'a alttaki banneri kullanarak üye olabilirsiniz. Bol kazançlar.